Алдинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приказният замък
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мойто творчество

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Angel de la more
ANIME FEN
Angel de la more


Female
Брой мнения : 702
Age : 31
Местожителство : aldinor castle
Длъжност : Журналист
Registration date : 27.08.2007

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeНед Яну 20, 2008 11:01 am

Ето едно ново мое произведение

Осми март
Осми март е на тази,
дето ни роди,
осми март е на тази,
дето ни кърми,
осми март е на тази,
дето ни запази,
осми март е на тази
дето ни изгледа.

Поклон пред нея
ний да направим
шапка пред нея
ний да свалим


П.П. Очаквам коментарчета
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Проф. Гуендалин Лийфс
Lake Of Magic
Проф. Гуендалин Лийфс


Female
Брой мнения : 1659
Age : 31
Местожителство : In My Frozen Heart
Дом : ---
Галеони : 5879
Длъжност : Основателка
Registration date : 24.06.2007

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeПон Фев 11, 2008 12:16 pm

Хубавичко е sunny

П.П. Хах аз съм страшно зле с римите затова мн ти се възхищавам, че си успяла да съчиниш нещичко аплодисменти
Върнете се в началото Go down
http://bonbonka.deviantart.com/
Angel de la more
ANIME FEN
Angel de la more


Female
Брой мнения : 702
Age : 31
Местожителство : aldinor castle
Длъжност : Журналист
Registration date : 27.08.2007

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeПон Фев 11, 2008 6:18 pm

Мерси гуен,ти си първата дето кометираш
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Angel de la more
ANIME FEN
Angel de la more


Female
Брой мнения : 702
Age : 31
Местожителство : aldinor castle
Длъжност : Журналист
Registration date : 27.08.2007

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 4:44 pm

Едно ново разказче,няма заглавие нарочно
В един прекрасен зимен ден,високо синеоко момче си търсеше подслон.То идваше от далечни земи,беше тръгнал да търси баща си.Изведнъж съгледа в далечината малко селце.То бе сгушено между две планини.Снегът беше покрил малкото къщички,които се виждаха.Момчето се зарадва,че най-сетне може да намери подслон,затова кривна по една пътечка и се запъти към селцето.След дългия преход,момчето,навлезе в селцето.Той забеля една малка къщичка,която напръв поглед изглеждаше необитаема,но малката едвам мъждукаща светлина издаваше обитателите и.Момчето се запъти натам.Стигна бързо и почука веднъж.Чуха се тихи стъпки и вратата се отвори.На нея стоеше висок мъж с бяла брада.На пръв поглед мъжът беше страшен,но момчето въобще не се изплаши.Тъмните черни,като на гарван очи,се срещнаха със спокойните сини очи на пътника.Изведнъж гърления глас на мъжа заговори:
-Добър вечер,млади момко!Влез,да се постоплиш.
Момчето не чакаше втора покана и влезна.Домакинът затвори вратата и поведе гостенина си към една стаичка в самия край на коридора.Когато влезе в стаята веднага му направи впечатление колко уютна беше тя.Момчето седна на един от фотьойлите.Домакинът също седна и заговори:
-Млади момко,от къде си,какво търсиш по тия земи.
Момчето помисли малко и отвърна:
-Аз идвам от много далече,тръгнал съм да търся баща си Майкъл Бакълията.Аз съм неговия син Том Бакълията.Случайно да си чувал за него?
Но преди мъжът да отговори в стаята влезе,едно момиче.Всъщност това беше дъщерята на стария ковач.Тя беше много красива.Очите и бяха зелени,имаше дълга кестенява коса и беше облечена в красива бяла рокля.Казваше се Елизабет.Момичето размени няколко думи с баща си и излезна.След това мъжът каза:
-Извинявай,това беше дъщеря ми.Колкото до Майкъл Бакълията,не съм го чувал.
Момчето кимна и стана да си тръгва,но ковача го спря с думите:
-На къде тръгна ,млади момко,остани да пренощуваш у нас,скоро ще се стъмни и ще замръзнеш навън.
Том благодари и седна пак на фотьойла.Настъпи мълчение.То бе нарушено от повторно отваряне на вратата,през която влезна Елизабет.Тя носеше вечерята.Момичето сипа бобена чорбица,раздаде хляба и сложи виното.Започнаха да се хранят.През цялото време,Том,поглеждаше с крайчица на окото си Елиза.Той я беше обикнал от първия път.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Проф. Беладора Блек
Заместник Директор, Проф. по ИнМ и по Митология, Рък. на Мъркихаус
Проф. Беладора Блек


Female
Брой мнения : 159
Длъжност : Проф. по История на магията и по Митология, Ръководител на Мъркихаус
Registration date : 31.01.2008

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeПет Фев 15, 2008 1:26 am

Имаш интерсни идеи,но си личи че нямаш голям опит в писането.Направи ми впечатление,че често повтаряш думите или подбираш някак неточни изрази за описанията.Но,определено имаш талант и е хубаво да го упражняваш и да развиваш потенцяла си.Ако искаш,мога да ти дам някои насоки.Като цяло се справяш добре,но има какво още да се желае.Все пак,браво за усилията!
Върнете се в началото Go down
Angel de la more
ANIME FEN
Angel de la more


Female
Брой мнения : 702
Age : 31
Местожителство : aldinor castle
Длъжност : Журналист
Registration date : 27.08.2007

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeПет Фев 15, 2008 8:34 am

Благодаря много Бела,писах го когато бях извънкожата си.Ако имаш насоки ,ще се радвам да ги чуя
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Проф. Беладора Блек
Заместник Директор, Проф. по ИнМ и по Митология, Рък. на Мъркихаус
Проф. Беладора Блек


Female
Брой мнения : 159
Длъжност : Проф. по История на магията и по Митология, Ръководител на Мъркихаус
Registration date : 31.01.2008

Герой
Информация:

Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitimeПет Фев 15, 2008 6:37 pm

За да съм по-ясна направо ще коментирам нещата по разказа ти.

"В един прекрасен зимен ден,високо синеоко момче си търсеше подслон.То идваше от далечни земи,беше тръгнал да търси баща си.Изведнъж съгледа в далечината малко селце.То бе сгушено между две планини.Снегът беше покрил малкото къщички,които се виждаха.Момчето се зарадва,че най-сетне може да намери подслон,затова кривна по една пътечка и се запъти към селцето.След дългия преход,момчето,навлезе в селцето.Той забеля една малка къщичка,която напръв поглед изглеждаше необитаема,но малката едвам мъждукаща светлина издаваше обитателите и.Момчето се запъти натам.Стигна бързо и почука веднъж(къде почука?).Чуха се тихи стъпки и вратата се отвори.На нея стоеше висок мъж с бяла брада.На пръв поглед мъжът беше страшен,но момчето въобще не се изплаши.Тъмните черни,като на гарван очи,се срещнаха със спокойните сини очи на пътника.Изведнъж гърления глас на мъжа заговори(гласът заговорил?!):
-Добър вечер,млади момко!Влез,да се постоплиш.
Момчето не чакаше втора покана и влезна.Домакинът затвори вратата и поведе гостенина си към една стаичка в самия край на коридора.Когато влезе в стаята веднага му направи впечатление колко уютна беше тя.Момчето седна на един от фотьойлите.Домакинът също седна и заговори:
-Млади момко,от къде си,какво търсиш по тия земи.
Момчето помисли малко и отвърна:
-Аз идвам от много далече,тръгнал съм да търся баща си Майкъл Бакълията.Аз съм неговия син Том Бакълията.Случайно да си чувал за него?
Но преди мъжът да отговори в стаята влезе,едно момиче.Всъщност това беше дъщерята на стария ковач.Тя беше много красива.Очите и бяха зелени,имаше дълга кестенява коса и беше облечена в красива бяла рокля.Казваше се Елизабет.Момичето размени няколко думи с баща си и излезна.След това мъжът каза:
-Извинявай,това беше дъщеря ми.Колкото до Майкъл Бакълията,не съм го чувал.
Момчето кимна и стана да си тръгва,но ковача(когаразбрахме че е ковач?) го спря с думите:
-На къде тръгна ,млади момко,остани да пренощуваш у нас,скоро ще се стъмни и ще замръзнеш навън.?
Том благодари и седна пак на фотьойла.Настъпи мълчение.То бе нарушено от повторно отваряне на вратата,през която влезна Елизабет.Тя носеше вечерята.Момичето сипа бобена чорбица,раздаде хляба и сложи виното.Започнаха да се хранят.През цялото време,Том,поглеждаше с крайчица на окото си Елиза.Той я беше обикнал от първия път(от кой първи път?или от 1-ви поглед?).

Почертала съм повторенията на думите и неправилните изрази.Може да поработиш още над диалозите и да включиш повече детайли - изражение на лицето,емоции,тон на гласа...МОже да описваш по подробно обстановката и да казваш повече неща за обстановката...Като цяло имаш хубави идеи и ще е добре да се научиш как да ги описваш.Аз също пиша,когато съм обзета от емоции,за да освободя напражението.Не казвам,че съм експерт в писането,но всичко идва с опита.Дано съм ти помогнала!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мойто творчество Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мойто творчество   Мойто творчество I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мойто творчество
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Алдинор :: Fun :: Лично творчество-
Идете на: