Алдинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приказният замък
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Листата на розата (обсъждане)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
No_Fear
Дилиджънтхаус
No_Fear


Male
Брой мнения : 99
Age : 31
Местожителство : In the black hole
Длъжност : Все още няма?!
Registration date : 13.07.2007

Листата на розата (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Листата на розата (обсъждане)   Листата на розата (обсъждане) I_icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 6:00 pm

Такам... Днес ми дойде идея за фентъзи РП. Трябват ми шестима участници. Ще пусна героите и нека всеки ми прати ЛС, кой иска да бъде. Ето ви епилог:/Наит: по-скоро въведение/

...Замъкът гореше. Орките убиваха безпощадно всеки изпречил се на пътя им. Задължително трябваше да занесат на господаря си свещената роза - най-силното оръжие. Точно тогава крал Артур взе черната роза и отлетя с нея. Разкъса я в небето на 6 листенца и всяко отлетя при дете, родило се в същия момент. Те трябваше да носят тези медальони и един ден съдбата щеше да ги събере, за да възродят отново розата...

Тези шест деца, които носят медальони с розата ще сме ние. Ето описанията:

Касандра - това е принцесата на кралството. С дълга кестенява коса, небесно сини очи. Използва за оръжие две златни ками и лък.

Лусия - Лусия е родена в едно селце, близо до замъка. Тя е с червеникава коса, тъмно черни очи. Използва за оръжие меч или шпага.

Йо - той е елф. Има дълга руса коса, остри уши и светли очи. Използва лък и стрели, както и два къси меча.

Мария - тя също е елф. Косата й е сребсристо-черна. Очите й са сиви. Стреля с лък, но винаги носи със себе си една кама

Анна - Анна е помощничка на Касандра. Има къса руса коса, синьо-жълти очи. Използва за оръжие сребърен меч.

Соня - Соня е момиче от обеществово. Израснала е в неголямо градче. Има тъмно руса коса и кефяви очи. Влдеее бойни изксутва

Всеки може да си сложи снимка ако иска.
Ето го списъкът:
Касандра-Josh Stone
Лусия-Aragornia
Йо-АЗ ( Демона Ловец )
Мария-Naith
Анна-Kisara Mizu
Соня- ani4ka_89


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 26, 2007 7:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kisara Mizu
Нередовен ученик на Клевърхаус
Kisara Mizu


Female
Брой мнения : 73
Age : 34
Длъжност : Все още няма?!
Registration date : 07.09.2007

Герой
Информация:

Листата на розата (обсъждане) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Листата на розата (обсъждане)   Листата на розата (обсъждане) I_icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 7:56 pm

Благодаря, че описанието на героя хич немога да намеря, ама айде ще си сложа на героя една хууубва снимка. Ето:
Анна
Листата на розата (обсъждане) CG_Girlf_6
Листата на розата (обсъждане) Talya_Soleyan_by_VyrL
(първата е за цвят на косата)

та както съм почнала ще сложа и на другите
Касандра
Листата на розата (обсъждане) Eloiine_by_VyrL
ЛУСИЯ
Листата на розата (обсъждане) Harm_RP_design_by_Cyzra

Мария


Листата на розата (обсъждане) Sashya__Frozen_Journey_by_WrenStormbringer

Йо
Листата на розата (обсъждане) Anima___Ranger_guy_by_Wen_M
Извинявам се, че не е точно като героя, но този по ми харесва


СОНЯ

Листата на розата (обсъждане) Nathyrra_Zora_by_VyrL
Върнете се в началото Go down
 
Листата на розата (обсъждане)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Алдинор :: Free RPG :: Role Play Games-
Идете на: